Acolyte: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
| https://static.divine-pride.net/images/skill/33.png [[Angelus]] (안젤루스) | | https://static.divine-pride.net/images/skill/33.png [[Angelus]] (안젤루스) | ||
|- | |||
| https://static.divine-pride.net/images/skill/25.png [[Pneuma]] (흐뉴마) | |||
|- | |- | ||
| https://static.divine-pride.net/images/skill/24.png [[Ruwach]] (루아흐) | | https://static.divine-pride.net/images/skill/24.png [[Ruwach]] (루아흐) |