Acolyte: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
| https://static.divine-pride.net/images/skill/26.png [[Teleport]] (텔레포테이션) | | https://static.divine-pride.net/images/skill/26.png [[Teleport]] (텔레포테이션) | ||
|- | |||
| https://static.divine-pride.net/images/skill/27.png [[Warp Portal]] (워프 포탈) | |||
|} | |} |